Дякуємо всім за турботу, людяність та доброту! Низький уклін усім небайдужим людям, завдяки яким наш народ стоїть і переможе!

Дата: 30.03.2023 16:37

Начальник Великоновослківської селищної військової адміністрації Сергій ЯЩЕНКО, продовжує робити все можливе для забезпечення мешканців Великоновосілківської Громади гуманітарною допомогою.

Вчора Благодійним фондом "Янголи Спасіння" у супроводі співробітників відділення поліції 1 Волноваського районного відділу поліції ГУ НП в Донецькій області, з використанням броньованого автомобіля, була організована та проведена видача гуманітарної допомоги в смт Велика Новосілка.

Дуже приємно, що в наш нелегкий час живуть такі люди, які готові прийти на допомогу іншим і роблять це безкорисливо, доброзичливо та від щирого серця.