Дата: 30.03.2023 16:43

Вчора 30 учням Великоновосілківського закладу загальної середньої освіти І-ІІІ ступенів №2 відправлені ноутбуки для дистанційного навчання. Після конкурсного відбору національного проєкту "СпівДія Ноут" ми дізналися, що нашу школу обрано одним з отримувачів ноутбуків HP.  Національний проєкт «СпівДія Ноут» є результатом спільних зусиль міжнародних донорів, бізнесу, українських волонтерів та влади. Проєкт реалізовувався в межах молодіжної програми USAID «Мріємо та діємо», що виконується організацією IREX у партнерстві з Міністерством молоді та спорту України та українською волонтерською платформою «СпівДія», а також компаніями HP Inc. та Microsoft, які надали ноутбуки та ліцензійне програмне забезпечення. У межах проєкту організатори отримали заявок на понад 50 тис. ноутбуків, при передбаченій кількості 5000. Від імені вчителів, батьків, дітей висловлюємо щиру подяку організаторам проєкту за підтримку наших дітей у такий важкий час.