Відбулося засідання колегії управління сім’ї, молоді та масових заходів національно-патріотичного виховання

Дата: 31.03.2023 07:22

30.03.2023 року відбулося онлайн-засідання колегії управління сім’ї, молоді та масових заходів національно-патріотичного виховання облдержадміністрації (платформа Google Meet).

У засіданні колегії управління сім’ї, молоді та масових заходів національно-патріотичного виховання облдержадміністрації взяли участь структурні підрозділи у справах сім’ї та молоді виконавчих органів міських, селищних, сільських рад, райдержадміністрацій, військових адміністрацій, керівники обласних комунальних закладів та установ, які знаходяться у сфері керування управління.

На колегії управління сім’ї, молоді та масових заходів національно-патріотичного виховання облдержадміністрації були розглянуті такі питання:

1. Про обласний план заходів національно-патріотичного виховання на 2023 рік.

2. Про роботу молодіжних центрів в умовах військової агресії російської федерації.

3. Про моніторинг реалізації у 2022 році плану дій з виконання резолюції Ради Безпеки ООН 1325 «Жінки, мир, безпека» на період до 2025 року у Донецькій області.

4. Про підсумки роботи зі зверненнями громадян у 2022 році.

За матеріалами управління сім’ї, молоді та масових заходів національно-патріотичного виховання облдержадміністрації