Стартує Національний конкурс «Благодійна Україна-2022»

Дата: 03.04.2023 16:25

Стартує Національний конкурс «Благодійна Україна-2022» під гаслом «Благодійність на захисті України», засновником та організатором якого є Всеукраїнської благодійної організації «Асоціація Благодійників України».

Метою Конкурсу є всебічна підтримка волонтерського та благодійного руху України, визнання українського волонтерства як унікального явища сьогодення; сприяння розвитку благодійництва, як національної традиції, узагальнення і поширення інформації про кращі практики у сфері благодійництва.

Останній термін подачі заявок для участі в Конкурсі «Благодійна Україна - 2022» – 30 квітня 2023 року (включно).

Додаткову інформацію про конкурс можна отримати на офіційному сайті: https://blagoukraine.org, facebook: BlagodijnaUkraina, електронна пошта: konkurs.blago@gmail.com

Оргкомітет конкурсу: тел. +380671640411 (у робочий час).

Бажаємо успіху всім учасникам конкурсу!

За інформацією управління культури і туризму облдержадміністрації