Дата: 07.04.2023 17:15

Благодійний фонд Торгово-промислової палати «Разом з Україною» спільно з Асоціацією дитячого та молодіжного туризму України започаткували Програму психологічної реабілітації та оздоровлення дітей, які постраждали внаслідок агресії російської федерації.
На відпочинок запрошувалися діти віком ВІД 9 ДО 14 РОКІВ з ВРАЗЛИВИХ КАТЕГОРІЙ населення.
Відпочинок дітей відбудеться з 8 по 20 квітня 2023 року на базі сучасного рекреаційного комплексу «Іллара» в м. Іршава Закарпатської області. Професійні дитячі психологи, педагоги та аніматори організували практичні психологічні тренінги, різноманітні майстер-класи, культурні та спортивні заходи. Діти будуть забезпечені належними умовами проживання та 4-ри разовим харчуванням.
Благодійний фонд узяв всі витрати за організацію переїзду з м. Києва до рекреаційного центру й зворотному напрямку та перебування дитини в рамках проекту.
Від Великоновосілківської громади було відібрано благодійниками троє дітей. Висловлюємо слова вдячності благодійникам та Департаменту соціального захисту населення Донецької облдержадміністрації за надану можливість з оздоровлення дітей у цей нелегкий для усіх нас час!