Відкриття освітніх локацій при гуманітарних штабах допоможе дітям Донеччини в різних регіонах
Все більше нових форм роботи впроваджують департамент освіти та науки облдержадміністрації в координації з територіальними громадами. Мета - надання якісної освіти дітям Донеччини. Охоплюють вони і тих школярів, хто залишається на території області, і тих, хто виїхав у інші регіони країни.
Так, минулого року на деокупованих територіях області відкрили освітні консультаційні пункти. Як повідомила на брифінгу директор департаменту освіти і науки облдержадміністрації Тетяна Сідашева, сьогодні таких освітніх консультаційних пунктів на території Лиманської і Святогірської територіальних громад працює 14, а охоплюють вони більше 500 дітей.
Досвід було поширено і на деякі інші тергромади області. На території Миколаївської, Очеретинської. Новогродівської та інших відкрито такі освітні пункти, де діти можуть отримати консультації, підручники, додаткові знання з різних предметів.
Велика робота проводиться на базі створеного восени в столиці освітнього хабу "Донеччина". А розбудова мережі отримання знань триває.
- Разом з керівниками територіальних громад, з органами управління освіти ми започаткували ще одну форму роботи, - розповіла Тетяна Сідашева. - При гуманітарних штабах відкривають освітні локації для того, щоб допомогти в отриманні якісних знань нашим дітям, які сьогодні перебувають у різних містах України. Усього планується відкрити 43 освітні локації, з них вже фактично діє 31. Такі локації відкрили Бахмутська, Вугледарська, Краматорська, Курахівська, Маріупольська, Покровська територіальні громади. Найбільша їх кількість у Дніпрі (11) та Києві. (17).
На сьогоднішній день майже 41 тисяча учнів з Донеччини перебувають на території України, у різних регіонах. І все більше дітей мають можливість звернутися до цих нових міні-філій освітнього хабу "Донеччина", географія яких розширюється.