Міжнародні донори підтримують релокований бізнес

Дата: 09.04.2023 17:39

Норвезька рада у справах біженців розпочала програму підтримки власників бізнесу, які переїхали з територій ведення активних бойових дій до Львівської або Тернопільської областей України.
Заявку на отримання гранту можна подати до 20 квітня.
▪️Основні умови на подання заявки:
• підприємство має потенціал для створення нових робочих місць;
• діяльність бізнесу позитивно впливатиме на розвиток громади, в яку його переміщено.
Заповнити анкету на участь у конкурсі можна, за посиланням - https://ee.humanitarianresponse.info/x/ExcYeBbd...
▪️Якщо бізнес сімейний, то заявка може бути подана тільки від одного члена сім’ї.
▪️Щоб отримати додаткову інформацію щодо гранту, зверніться за телефоном гарячої лінії: 0 800 302 007 або ж напишіть на електронну адресу: ua.info@nrc.no.
Міністерство з питань реінтеграції тимчасово окупованих територій України
#Мінреінтеграції