Ремонт церкви є великим кроком у збереженні національної культури та духовності!

Дата: 11.04.2023 08:05

Церква є символом віри та духовності для багатьох людей по всьому світу. Утримання та ремонт церковних будівель є завданням для церковної громади та влади. Однак, на сході України, збройний конфлікт зумовив значне пошкодження церковних будівель, зокрема, під час обстрілів.
Перед Великоднем церква в селищі Шахтарське, яка зазнала пошкоджень під час обстрілу, була відремонтована. Ремонт проведено в максимально короткий термін, завдяки зусиллям місцевої церковної громади та Великоновосілківської селищної військової адміністрації.
У процесі відновлення було проведено ремонт пошкоджених вікон та дверей,  додатково, було проведено роботи на прилеглій до церкви території.