Великий обмін: з полону звільнили ще 100 захисників і захисниць України

Дата: 11.04.2023 07:48

Відбувся черговий великий обмін полоненими. Серед оборонців, які повернулися додому, 80 чоловіків і 20 жінок.

▪️Зокрема, з полону вдалося визволити 24 нацгвардійців, 22 прикордонників, 22 військовослужбовців ВМС, 21 воїна Збройних сил України й 11 тероборонців.

▪️Обмін полоненими відбувся спільними зусиллями Офісу Президента, ГУР МОУ, СБУ та Мінреінтеграції.

▪️У процесі зустрічі звільнених воїнів брали участь представники Національного інформаційного бюро при Мінреінтеграції.

▪️З досвіду минулих обмінів відомо: перше, про що мріють звільнені оборонці, – взяти до рук прапор України.

▪️Тому сьогодні наші звільнені захисники отримали такі прапори, підготовлені для них НІБ разом з Мінреінтеграції. А також пакунки з речами першої необхідності: мобільним телефоном, одягом і взуттям, засобами гігієни та гарячим чаєм у термосах.

▪️Крім того, НІБ надає визволеним з полону особам первинну допомогу. Зокрема, у відновленні документів, банківських рахунків і сім-карт. А також забезпечує супровід для отримання ними одноразової грошової допомоги у розмірі 100 тисяч гривень від держави.

#Мінреінтеграції #Обмін #Полон