Гуманітарна допомога у вигляді насіння для посіву, є одним зі способів допомоги людям, які живуть на Донеччині.

Дата: 11.04.2023 18:45

Мешканці селища Роздольне та Одрадне отримали гуманітарну допомогу у вигляді насіння: буряка, квасолі, гороху та моркви. Допомогу надала Благодійна організація “Благодійний фонд “Збережи Україну!”
Надане насіння буде стимулювати економічне зростання та зменшення бідності серед місцевого населення. Якщо люди можуть вирощувати свої продукти, вони можуть продавати їх на місцевих ринках або використовувати їх для власного споживання. Це може створити нові можливості для економічного зростання, та зменшення бідності. Також може мати позитивний вплив на психологічний стан людей, які живуть в зоні конфлікту. Вирощування своєї їжі може дати людям почуття контролю над своїм життям, та надію на майбутнє.