Благодійна організація “Благодійний фонд “Збережи Україну!” надала гуманітарну допомогу
Дата: 12.04.2023 17:29
Кількість переглядів: 61
Благодійна організація “Благодійний фонд “Збережи Україну!” надала гуманітарну допомогу, насіння для посіву, мешканцям села Костянтинопіль, Улакли та селища Розлив.
Надання насіння для посіву, один із способів допомоги мешканцям Великоновосліківської Громади, що живуть у важкій економічній та соціальній ситуації. Завдяки цій ініціативі благодійна організація “Благодійний фонд “Збережи Україну!” дає можливість мешканцям Громади, забезпечити свої потреби в продуктах харчування.
Висловлюємо слова щирої вдячності за підтримку людей, які знаходяться під постійними обстрілами!