Ми не зупиняємось і продовжуємо свою роботу заради перемоги!
Дата: 15.02.2023 14:27
Кількість переглядів: 120
Сьогодні за сприяння начальника Великоновосілківської селищної військової адміністрації Сергія ЯЩЕНКО були доставлені бруски та тарпаулін в селище Золота Нива.
В черговий раз допомогу надав гуманітарний центр «Проліска» у м.Дніпро, який працює за підтримки UNHCR Ukraine - Aгентство ООН у справах біженців в Україні. Завдяки наданій допомозі місцеві мешканці які постраждали від обстрілів матимуть змогу перекрити пошкоджені ділянки будинків, та врятуватися від непогоди.
Великоновосілківська селищна військова адміністрація висловлює слова щирої вдячності за підтримку людей, які знаходяться під постійними обстрілами! Ми не зупиняємось і продовжуємо свою роботу заради перемоги!