Радіємо, що спільно можемо робити добрі справи та повертати віру у хороших та чуйних людей!
Дата: 19.04.2023 07:05
Кількість переглядів: 67
На жаль, стан справ з постачанням хліба в населених пунктах Донецької області залишається напруженим.
Більшість хлібопекарень та млинів у зоні конфлікту були зруйновані, що обмежує можливості виробництва та постачання хліба. Підвищення ціни на паливо та електроенергію стало ще одним фактором, який ускладнює постачання хліба в зоні конфлікту. Великоновосілківська селищна військова адміністрація продовжує працювати над покращенням ситуації з постачання хліба на територію Громади.
Так, завдяки співпраці з ФОП «Ніколобай Т.Г.» було доставлено свіжий хліб, на територію Костянтинопільського старостинського округу, а саме в селище Розлив.
Радіємо, що спільно можемо робити добрі справи та повертати віру у хороших та чуйних людей!