Необхідно дбати про тих, хто потребує допомоги! Все буде Україна!

Дата: 21.04.2023 07:41

Надання гуманітарної допомоги включає в себе не тільки медичну та матеріальну допомогу, але й харчові продукти, такі як хліб. У багатьох випадках гуманітарна допомога може стати єдиною надією для людей, які переживають кризові ситуації, та не можуть забезпечити себе достатньою кількістю їжі.
У Донецькій області, яка переживає війну та конфліктні ситуації, волонтери та благодійні організації роблять все можливе, щоб забезпечити місцевих всім необхідним для життя. У багатьох випадках ця допомога зберігає життя та допомагає людям вижити в складних умовах.
Завдяки ФОП «Ніколобай Т.Г.», хліб надходить до населених пунктів Великоновосілківської Громади, цього разу до села Золота Нива.
Надання гуманітарної допомоги - це не тільки акт милосердя та доброти, але й практична допомога людям.
Необхідно дбати про тих, хто потребує допомоги! Все буде Україна!