Великоновосілківська селищна військова адміністрація висловлює свою вдячність пастору церкви “Блага Вість” ІВАНОВУ Володимиру та благодійному фонду “Сумка самарітянина”, за їхню небайдужість та готовність допомогти жителям нашої Громади.
Великоновосілківська селищна військова адміністрація висловлює свою вдячність пастору церкви “Блага Вість” ІВАНОВУ Володимиру та благодійному фонду “Сумка самарітянина”, за їхню небайдужість та готовність допомогти жителям нашої Громади.
Пастор Володимир не тільки є духовним лідером, але й небайдужою людиною. Він завжди готовий допомогти тим, хто цього потребує, і зробити все можливе, щоб підтримати та підвищити якість життя людей які її потребують. Пастор Володимир завжди підтримує та допомагає людям нашої Громади, вкладаючи всі свої зусилля та час. Його підтримка та наставлення допомогли нам зберегти спокій та віру в майбутнє.
Наша Громада вдячна пастору церкви “Блага Вість” ІВАНОВУ Володимиру та благодійному фонду “Сумка самарітянина”, за їхню допомогу та підтримку. Ваша допомога змінює життя людей, які переживають важкі часи.