Грантовий конкурс для громадських організацій, які відновлюють деокуповані території

Дата: 23.04.2023 17:25

Громадська організація «ІСАР Єднання» за підтримки USAID оголосила грантовий конкурс для ГО, які сприяють відновленню та розвитку деокупованих територій.

▪️Насамперед він спрямований на першочергові потреби громад: відновлення адміністративних і соціальних послуг; створення сприятливих умов для місцевого бізнесу, а також підтримку громадських рухів, волонтерських ініціатив тощо. Ознайомитися з повним переліком критеріїв можна за посиланням - https://ednannia.ua/.../12411-zmitsnennya-spromozhnosti...

▪️Цільовими районами реалізації проєктів є громади, які включені в перелік постраждалих територій згідно з Наказом Мінреінтеграції.

▪️Максимальна та мінімальна сума гранту не зазначається. Очікується, що вона становитиме до 5 млн гривень.

▪️Заявки можна подавати до 18:00 31 травня 2023 року. Умови можна переглянути на сайті у розділі «Порядок подання пропозицій».

#Мінреінтеграції