Ми обов’язково переможемо, відбудуємо та станемо сильніші, а поки працюємо далі.

Дата: 24.04.2023 07:33

Для країни, а особливо для тих областей, де тривають бойові дії, дуже важливо, що є люди, які займаються підтримкою місцевого населення і роблять багато добрих та корисних справ.

Громадською організацією Громадянський Рух «Свідомі», була видана гуманітарна допомога мешканцям селища Розлив, для дітей та дорослих.

Висловлюємо слова щирої вдячності ГО Громадський Рух «Свідомі» за допомогу, мешканці Великоновосілківської Громади надзвичайно цінують Вашу підтримку та турботу, у цей важкий для країни час.