Ми дуже вдячні благодійникам за їхню ініціативу та підтримку.

Дата: 24.04.2023 07:35

Останнім часом в Україні все більше людей опиняється в складних життєвих обставинах, через війну та економічну нестабільність. Тому з'являється все більше благодійних акцій з роздавання продуктових наборів та хліба мешканцям областей, які потребують допомоги. Однією з таких ініціатив є благодійна акція капелана 18 батальйону Церкви Святої Трійці з Харкова.

Ця ініціатива стала дуже важливою для мешканців села Шахтарське, які опинилися в складних життєвих обставинах через війну. Завдяки допомозі капелана Церкви, вони отримали необхідну допомогу та відчули, що за них не забувають.

Ми дуже вдячні благодійникам за їхню ініціативу та підтримку. Це доброчинне діяння дійсно змінює життя мешканців нашої Громади та робить наш світ кращим.