З ворожого полону звільнили ще 44 українців

Дата: 27.04.2023 07:04

26 квітня, відбувся черговий обмін полоненими. Додому повернулися ще 42 військових і 2 цивільних.

Серед наших захисників, яких вдалося визволити з полону, – 19 воїнів Збройних сил України, 11 прикордонників, 7 військовослужбовців ВМС, 2 нацгвардійців і 3 тероборонців.

Обмін полоненими відбувся спільними зусиллями Офісу Президента, ГУР МОУ, СБУ, МВС, Мінреінтеграції й інших відомств.

Національне інформаційне бюро (НІБ) при Мінреінтеграції традиційно забезпечило звільнених із полону рюкзаками з речами першої необхідності: одягом, взуттям, засобами гігієни. А також – пакунками із продуктами. Аби звільнені могли якнайшвидше зв’язатися зі своїми рідними, вони отримали смартфони.

Крім того, НІБ допомагає визволеним з полону особам відновити документи, банківські рахунки та сім-картки. А також забезпечує супровід для отримання ними одноразової грошової допомоги у розмірі 100 тисяч гривень від держави.

#Мінреінтеграції #Полон #ЗСУ