Сподіваємось на подальшу співпрацю з командою Благодійного Фонду «Добро» в майбутньому.

Дата: 01.05.2023 09:38

У такий непростий час, коли багато людей залишилися без роботи та достатніх коштів на життя, наша Громада отримала підтримку від Благодійного Фонду "Добро".

Команда Фонду привезла на територію Великоновосілківської Громаді гуманітарну допомогу, яка включала продукти харчування.

Хочемо висловити свою щиру подяку Команді Благодійного Фонду "Добро" за їхню небайдужість та підтримку. Ваша допомога є надзвичайно важливою для нашої Громади, і допомогла багатьом людям в переживанні цієї складної ситуації.

Ми дуже вдячні вам за ваші зусилля та небайдужість. Нехай ваші добрі справи завжди знаходять відгук у серцях людей.