Ми висловлюємо свою подяку Церкві "Нове покоління" за їхню допомогу та надіємося, що такі ініціативи будуть продовжуватися.

Дата: 03.05.2023 16:30

Мешканці села Багатир отримали гуманітарну допомогу від Церкви «Нове покоління», а саме свіжий хліб.
Хліб є основною складовою раціону життя, тому така допомога має особливе значення для мешканців села Багатир, зокрема для людей з  вразливих категорій та людей похилого віку. Допомога від Церкви стала для них неоціненним подарунком, який покращив їхні життєві умови та забезпечив необхідне харчування.
Ми висловлюємо свою подяку Церкві "Нове покоління" за їхню допомогу та сподіваємося, що такі ініціативи будуть продовжуватися.