Чому штучний інтелект — найкращий друг бізнесу. Курс від Google в Україні

Дата: 04.05.2023 07:37

Освітній хаб Google Знання запускає курс «Основи AI», щоб навчити українців застосовувати штучний інтелект для розвитку бізнесу та персонального бренду. Курс буде цікавим для людей як з досвідом у технічних спеціальностях, так і без нього.

Курс триватиме чотири тижні: з 16 травня до 8 червня 2023 року. Його мета — показати українцям, якими потужними інструментами можуть бути AI (artificial intelligence — штучний інтелект) та ML (machine learning — машинне навчання). Грамотне застосування може оптимізувати робочі процеси, зменшити обсяг рутинної роботи і допомогти зі стратегією. Як? Про ці та інші теми — у програмі курсу:

✔️Що таке AI та для чого він потрібен

✔️Які готові рішення на основі AI можна застосовувати у різних сферах — від маркетингу до управління закладами

✔️Стратегії впровадження ML в компанії

✔️Нюанси побудови технічної команди для роботи з ML

✔️Як застосовувати готові ML-рішення без досвіду кодування.

Крім лекцій та воркшопів, учасники отримають індивідуальні консультації від спікерів Google. А за правильні відповіді у квізах можна одержати нагороди🔥

Зареєструватися на курс можна за посиланням: https://bit.ly/3p58gEb

Google Україна реалізує курс за підтримки Міністерства цифрової трансформації України, Офісу з розвитку підприємництва та експорту, національного проєкту з розвитку підприємництва Дія.Бізнес і Projector Institute.