На території Костянтинопільського старостинського округу було проведено прибирання.

Дата: 08.05.2023 07:44

На території Костянтинопільського старостинського округу було проведено прибирання підсобними працівниками, яке забезпечило належний стан території та внесло свій вклад у підтримку чистоти та порядку на місцевості.
Підсобні працівники під керівництвом старости Костянтинопільського старостинського округу зібрали сміття та сміттєві відходи, прибрали листя та гілки, що значно покращило зовнішній вигляд території.
Таке прибирання є необхідним елементом підтримки чистоти та здоров'я населення, а також вкладом у розвиток нашої Громади. Кожен мешканець повинен бути свідомим, щодо свого відношення до навколишнього середовища та брати участь у збереженні його чистоти та порядку. Від цього залежить не тільки наше здоров'я, але й зовнішній вигляд нашої Громади.
Отже, проведення прибирання на території Костянтинопільського старостинського округу є важливою складовою підтримки порядку та чистоти нашої Громади. Долучаймося до таких ініціатив і бережімо навколишнє середовище разом.