Ніколи не пізно стати світчером та освоїти нову професію.

Дата: 09.05.2023 07:38

Після оновлення платформи Дія.Цифрова освіта у нас з’являться нові серіали із експертами з різних галузей, які допоможуть вам зробити перші кроки на шляху до нової кар’єри.

Ось лише деякі з можливих професій:

📸 Мобільний фотограф

Знімає на телефон (майже) так само, як фотографи Discovery. Це найсучасніша професія, яка потребує навченого ока та естетичного смаку!

🏡 Агент з нерухомості

Порожні квадратні метри точно не будуть стояти без діла. Агент з нерухомості допомагає звичайним клієнтам знайти житло мрії, а бізнесам — ідеальне приміщення для розквіту їхньої справи.

🧁Кондитер

Цей професіонал створює шедеври, яким неможливо опиратись: мусові десерти, бісквітні тістечка, еклери та тортики для особливих подій.

📲 SMM-менеджер

Комплексно просуває бізнес, блогерів або бренди в соцмережах, будуючи стратегію, керуючи контентом та аналізуючи результати.

Сподобалася якась з цих спеціальностей? Незабаром зможете завітати на платформу osvita.diia.gov.ua та подивитися освітній серіал, аби навчитися відповідних навичок та почати перевтілюватися у професіонала!

Слідкуйте за оновленнями! Скоро буде багато цікавинок! 🤩

До речі, наразі ми проводимо опитування у сторіз instagram.com/diia.education щодо ваших дитячих мрій. Поділіться у відповідях, ким у дитинстві ви мріяли стати, коли подорослішаєте

Джерело: diia.education