Розвинути нові навички ніколи не пізно. Про це — 2023 рік!

Дата: 10.05.2023 07:44

Розпочався фестиваль European Year of Skills.

💡Що це означає?

Протягом року європейські інституції особливо активно заохочуватимуть розвиток нових навичок у суспільстві, організовуватимуть цільові заходи та запускатимуть інформаційні кампанії. Усе це допоможе Єврокомісії досягти однієї із цілей до 2030 року — забезпечити понад 78% дорослого населення базовими цифровими навичками.

Україна також доєдналася до країн — учасників фестивалю. Валерія Іонан, заступник Міністра цифрової трансформації з питань євроінтеграції, розповіла про оновлення платформи Дія.Цифрова освіта, перезапуск якої відбудеться 17 травня — save the date!

Дізнатися більше про фестиваль можна за посиланням: https://bit.ly/3ptjmTq

European Year of Skills впроваджує Єврокомісія у співпраці з Європейським парламентом, державами — членами ЄС, соціальними партнерами, службами зайнятості, торгово-промисловими палатами, закладами освіти та компаніями.

#EYS2023