Благодійний фонд "Найкращий Друг" надав гуманітарну допомогу мешканцям Великоновосілківської Громади.

Дата: 12.05.2023 12:20

Надання гуманітарної допомоги, є важливим елементом соціальної підтримки. Така поміч забезпечує життєві потреби і зменшує фінансові витрати для тих, хто опинився в складній життєвій ситуації, полегшує їх умови життя та зменшує соціальну напругу.

Така допомога має величезне значення, оскільки багато людей стали безробітними або втратили можливість працювати через війну.

Благодійний фонд "Найкращий Друг" не тільки підтримує безпосередньо потребуючих, але й допомагає зберегти віру в людей. Сподіваємося, що Благодійний фонд "Найкращий Друг" продовжуватиме свою роботу і надаватиме підтримку тим, хто її дійсно потребує.