Міжнародна організація «Лікарі без кордонів» продовжує надавати допомогу людям, які постраждали від військових дій на сході України.

Дата: 12.05.2023 08:03

Незважаючи на складні умови та ризики для своїх працівників, організація продовжує здійснювати гуманітарні дії на території України. Один із прикладів такої допомоги - надання медичної допомоги тим, хто постраждав від військових дій. Окрім цього, «Лікарі без кордонів» здійснює інші гуманітарні дії, зокрема, надає гуманітарну допомогу тим, хто залишився без житла та забезпечує життєво необхідними речами.
Дякуємо благодійникам міжнародної організації «Лікарі без кордонів» за надану допомогу, яка є вкрай необхідною для мешканців нашої Громади.