«Полиця добрих справ» - це проект, що діє в багатьох містах та селищах України.

Дата: 15.05.2023 07:12

«Полиця добрих справ» - це проект, що діє в багатьох містах та селищах України. Його метою є залучення громадськості до благодійної діяльності та популяризація добрих справ. Ідея полягає у тому, щоб люди могли залишати на спеціальній полиці необхідні речі, які вони більше не використовують, але вони можуть бути корисними для інших.
В рамках проекту «Полиця добрих справ», на території Великоновосілківської Громади було встановлено спеціальні полиці. Люди можуть залишати на цих полицях різні речі: від одягу до книжок та іграшок.
Таким чином, проект «Полиця добрих справ» є важливим кроком у напрямку створення більш згуртованого та доброзичливого суспільства, де кожен може допомогти тим, хто цього потребує.