14 травня – День матері

Дата: 14.05.2023 07:44

День матері – це особливе свято, яке нагадує про рідну й дорогу серцю людину. Мама – це наш янгол-охоронець, наше життя, наш всесвіт. Немає нічого сильнішого, ніж свята материнська любов.
Молитви мільйонів українських матерів невидимим омофором вкривають і захищають Україну, кожного воїна, кожну сім’ю і дитину.

Як завмирає ніжне материнське серце, коли її дитина в небезпеці. Яке велике випробування для мами відправляти свого сина чи доньку на війну.

Велика любов до матері України надихає сьогодні мільйони українців на героїчну боротьбу. Велика любов до матері, яка дала життя, вселяє силу і прагнення перемогти. І ми обов’язково переможемо!

У цей день бажаємо усім матерям душевного спокою, мирного неба, міцного здоров’я, любові та злагоди у родинах!