Мешканцям селища Роздольне, Роздольненського старостинського округу було надано медичну допомогу “Лікарями без кордонів”

Дата: 18.05.2023 16:12

“Лікарі без кордонів” це організація, яка працює у різних країнах світу та надає медичну допомогу людям у складних обставинах. Вони забезпечують необхідну діагностику, лікування та надають медичну допомогу у важких умовах. Вона може включати профілактичні заходи, лікування захворювань, надання необхідних медичних засобів та ліків, консультування пацієнтів та навчання місцевих медичних працівників.
Надання медичної допомоги “Лікарями без кордонів” є важливим кроком у поліпшенні здоров'я та якості життя мешканців Великоновосілківської Громади. Вони не лише лікують хвороби, але й допомагають попереджувати їх поширення та покращувати загальний стан здоров’я.