Суботник в Громаді є важливою ініціативою, що сприяє створенню чистого, охайного та затишного середовища для мешканців, а також підтримує загальний розвиток та самопочуття Громади.

Дата: 18.05.2023 16:26

Прибирання є важливою діяльністю для збереження чистоти та естетичного вигляду території Громади.
Проведення прибирання може включати в себе різні дії, такі як: збирання сміття та відходів, прибирання вулиць, парків та громадських майданчиків  інші заходи, спрямовані на покращення стану навколишнього середовища.