Завітайте на сайт «Музейний помічник»

Дата: 20.05.2023 07:19

Напередодні Всесвітнього дня музеїв, було представлено платформу для професійного розвитку та обміну досвідом музейних працівників Донецької області - сайт «Музейний помічник». На сайті представлена актуальна інформація, яка буде цікавою та корисною як професіоналам, так і початківцям музейної справи. На сторінках «Музейного помічника» є законодавча база сфери культури, можливості професійного розвитку, навчальні матеріали, посилання на відкриті архіви, грантові можливості та багато іншого.

Ідея створити сайт була викликана необхідністю зібрати та представити «усе необхідне» для музейників в «одному місці». Для її втілення об’єдналися представники провідних музеїв Донецької області.

Розробники сайту «Музейний помічник» постійно поповнюють сайт новою інформацією і вірять, що цей ресурс виправдає свою назву.

Завітайте на сайт «Музейний помічник» та висловіть свою думку про нього на «Музейному форумі», бо саме ваша думка є важливою для нас.

За інформацією управління культури і туризму облдержадміністрації