Дата: 23.05.2023 10:02

Великоновосілківська селищна військова адміністрація радо оголошує конкурс дитячого малюнку з нагоди Міжнародного дня захисту дітей! Запрошуємо всіх талановитих і креативних дітей взяти участь у цьому захоплюючому конкурсі.

Умови конкурсу:

• Конкурс відкритий для дітей віком від 5 до 12 років.
  • Тема малюнка - "Захист дітей".
  • Формат та техніка малюнка - за вибором учасника (акварель, олівці, фломастери тощо).
  • Малюнки повинні бути оригінальними та створеними самостійно дитиною.
  • Кожен учасник може надіслати лише один малюнок.
  • Малюнки слід надсилати на електронну адресу: chelahmacha@gmail.com
  • Необхідно бути підписаним на офіційні сторінки Великоновосілківської СВА: Facebook, Instagram, Telegram.
  • Умови будуть ретельно перевірятися.

Дедлайн подачі малюнків: 30 травня 2023 року. У своїх листах додайте таку інформацію:

• ПІБ дитини.
  • Вік дитини.
  • Контактний номер телефону батьків або опікуна.

Ми з нетерпінням чекаємо на ваші творчі роботи та бажаємо успіху всім учасникам! Пам'ятайте, що ваші малюнки мають висловлювати ідеї захисту та добробуту дітей. Автори найкращих малюнків будуть нагороджені цінними призами.

Звертайтеся до нас за додатковою інформацією та будьте готові розкрити свій талант! Бажаємо вам творчих успіхів та щасливого Дня захисту дітей!