Дякуємо церкві "Нове покоління" за їхню доброту, щедрість та зусилля на користь Громади.

Дата: 24.05.2023 12:42

Мешканці Великоновосілківської Громади отримали гуманітарну допомогу у вигляді хліба та консервів від церкви "Нове покоління". Це чудова ініціатива, яка надає підтримку тим, хто знаходиться в складних життєвих обставинах.
Гуманітарна допомога у вигляді продуктів харчування це велика допомога сім'ям, які потребують підтримки. Це щедрий внесок церкви "Нове покоління" у благодійну роботу та допомогу Громаді.
Церковні організації, як "Нове покоління", грають важливу роль у сприянні соціальному благополуччю та підтримці місцевих мешканців. Їхні дії показують дух взаємодопомоги і солідарності, що допомагає зміцнити спільноту та покращити якість життя її членів.