Мешканці отримали важливі медичні консультації та підтримку для здоров'я серця.

Дата: 25.05.2023 09:10

Проведено успішний прийом лікарями кардіологами на території Великоновосілківської Громади.

У межах забезпечення належної медичної допомоги та підтримки здоров'я мешканців, Державна установа «Науково-практичний медичний центр дитячої кардіології та кардіохірургії МОЗ України» організувала прийом лікарями кардіологами на території Великоновосілківської Громади. Ця ініціатива мала на меті покращення доступу до спеціалізованої медичної допомоги, та попередження серцево-судинних захворювань серед мешканців Громади.

Прийом відбувався у зручному та спеціально обладнаному приміщенні Андріївської амбулаторії. Професійна команда лікарів, які мають багаторічний досвід у галузі серцево-судинної медицини, приймала пацієнтів з усієї Великоновосілківської Громади.

Під час прийому лікарі проводили детальні консультації з кожним пацієнтом, оцінюючи їхній стан здоров'я та ризик розвитку серцево-судинних захворювань. Застосовуючи сучасні методи діагностики, вони здійснювали електрокардіограми (ЕКГ), а також надавали рекомендації щодо здорового способу життя та профілактики серцево-судинних захворювань.

Мешканці отримали важливі медичні консультації та підтримку для здоров'я серця.