Відбулась нарада за участі представників Великоновосілківської селищної військової адміністрації.

Дата: 30.05.2023 08:05

Голова Волноваської райдержадміністрації, начальник районної військової адміністрації Юрій БАКАЄВ провів нараду за участі: представників органів національної поліції України, служби безпеки України (СБУ), Державної служби з надзвичайних ситуацій (ДСНС) та начальників військових адміністрацій населених пунктів Волноваського району.
Метою наради було обговорення актуальних питань безпеки та забезпечення правопорядку на території району, а саме: евакуації людей та особливо дітей, з лінії проведення бойових дій, заборона реалізації алкогольних напоїв та демонтаж відеокамер на основних автомобільних шляхах Волноваського району.
Зібрані представники органів влади та правоохоронних структур обговорили спільні стратегії, спрямовані на забезпечення громадського порядку, запобігання злочинності та ефективну реагування на надзвичайні ситуації.
Під час наради були розглянуті конкретні заходи та пріоритети в роботі кожного органу. Особлива увага була приділена взаємодії між різними структурами та координації їхніх дій, для забезпечення ефективності та оперативності в роботі.
Ця нарада є важливим кроком у зміцненні співпраці між різними органами влади та правоохоронними структурами з метою забезпечення безпеки та благополуччя нашої Громад району.