Вітання начальника Великоновосілківської селищної військової адміністрації Сергія ЯЩЕНКО зі святом останнього дзвоника!

Дата: 31.05.2023 12:31

Дорогі випускники, вчителі та батьки!
Щиро   вітаю всіх вас – учнів, випускників, вчителів, батьків зі святом  останнього дзвоника!
Сьогодні ми святкуємо завершення навчального року, який був сповнений неймовірних зусиль, викликів та досягнень. Для наших школярів це особливий момент, коли вони прощаються зі своїми класними керівниками та школою, переходячи до нового етапу свого життя.
Цей день відзначається як символ перемоги над викликами та непередбачуваними обставинами, з якими ми стикалися упродовж року. Він свідчить про те, що наші діти не тільки змогли пройти навчальний курс, але й набули нових знань, навичок та виросли як особистості.
Дозвольте мені висловити глибоку вдячність вчителям та педагогічному колективу наших шкіл, які неустанно працювали, надаючи якісну освіту та підтримку нашим дітям. Ваша праця надзвичайно цінна, і ви заслуговуєте на найкращі слова подяки!
Також хочу віддати належне батькам які були поруч зі своїми дітьми, підтримуючи їх у їхньому навчанні та розвитку.
Отже, нехай цей день останнього дзвоника буде символом нових початків, випробувань та незабутніх моментів для наших випускників. Бажаю вам, дорогі діти, відкрити нові горизонти та досягти мрій.

Начальник Великоновосілківської
селищної військової адміністрації                                                   Сергій ЯЩЕНКО