Розвиток IT-освіти: Genesis запрошує на щорічну конференцію за підтримки Мінцифри та МОН

Дата: 01.06.2023 06:46

Як держава, академічна спільнота та бізнес можуть разом підсилити трансформацію країни через інновації та освіту? Про це поговоримо на конференції Innovation Education.

📅 Подія відбудеться 3 червня 2023 об 11:00

Конференція сприятиме обміну досвідом між представниками закладів освіти, бізнесу та держави. Тема конференції — «Взаємодія держави та IT-бізнесу».

На події обговорять:

✳️інноваційні технології в освіті;

✳️співпрацю держави та продуктового ІТ-бізнесу для модернізації навчання;

✳️підготовку студентів до роботи в ІТ;

✳️розвиток ІТ-підприємництва та бізнес-навичок у студентів.

Як взяти участь?

Офлайн- або онлайн-учасниками можуть стати керівники закладів освіти, викладачі ЗВО, а також усі, хто цікавиться освітніми інноваціями. Для цього потрібно зареєструватися на сайті конференції.

Більше деталей та програму заходу шукайте за посиланням 👉 https://bit.ly/innovating_education_mintsifra

Конференція відбудеться за підтримки Міністерство цифрової трансформації Українита Міністерство освіти і науки України у співпраці з Product IT Foundation for Education .