4 червня, ми вшановуємо пам'ять дітей, які загинули внаслідок російської агресії.

Дата: 04.06.2023 09:10

Сьогодні ми згадуємо кожне маленьке життя, яке припинилося передчасно. Діти - наша надія, наше майбутнє, і втрата кожного з них є невимовною трагедією для їх родин і всього українського народу.
Сьогодні ми підтверджуємо нашу солідарність з родинами, які втратили своїх дітей. Ми стоїмо поруч з ними у цей складний час і обіцяємо, що ніколи не забудемо їхніх дітей і ніколи не зупинимося в боротьбі за мир і справедливість.
Давайте пам'ятати про тих, хто загинув, і забезпечувати підтримку тим, хто потребує нашої допомоги.

Начальник Великоновосілківської
селищної військової адміністрації                                     Сергій ЯЩЕНКО