4 ЧЕРВНЯ В УКРАЇНІ ВШАНОВУЮТЬ ПАМ’ЯТЬ ДІТЕЙ, ЯКІ ЗАГИНУЛИ ВНАСЛІДОК РОСІЙСЬКОЇ АГРЕСІЇ

Дата: 04.06.2023 09:11

День пам’яті встановила Верховна Рада України у 2021 році. Дата 4 червня обрана не випадково – цього дня у світі відзначають Міжнародний день дітей – безневинних жертв агресії.
На початок червня більше ніж 1476 дітей постраждали в Україні внаслідок повномасштабної збройної агресії рф. За офіційною інформацією  484 дитини загинули та понад 992 отримали поранення різного ступеня тяжкості.
Такі дані оприлюднив Офіс Генерального прокурора.
Найбільше постраждало дітей у Донецькій області - 462, Харківській - 279, Київській - 128, Херсонській - 103, Запорізькій - 91, Миколаївській - 89, Дніпропетровській - 74, Чернігівській - 71, Луганській - 67.
Ці цифри не остаточні. Триває робота з їх встановлення в місцях ведення бойових дій, на тимчасово окупованих та звільнених територіях.
Начальник Великоновосілківської селищної військової адміністрації Сергій ЯЩЕНКО, долучився до проведення заходів із вшанування пам'яті загиблих дітей. На знак пам'яті про загиблих дітей  виготовлено білих голубів, кількість фігурок дорівнювала  кількості дітей, загиблих в наслідок військово агресії на території Великоновосілківської Громади.
Вшановуючи пам'ять загиблих дітей, ми підтримуємо принципи миру, толерантності та забезпечення безпеки для кожної дитини. Діти - наше майбутнє, і ми повинні зробити все можливе, щоб забезпечити їм щасливе та безпечне життя.
За кожним обірваним чи скаліченим дитячим життям стоїть злочин російської держави-окупанта та її армії.