Побудувати ком’юніті цифрових лідерів? Challenge accepted💪🏼

Дата: 06.06.2023 07:15

Побудувати ком’юніті цифрових лідерів? Challenge accepted💪🏼
6 червня відбудеться онлайн-подія «Як залучити жителів до електронних інструментів громади». Про що поговоримо?
🔗 Як підвищити рівень участі громадян у розвитку місцевих громад
🔗 Які підходи є найдієвішими для заохочення використання електронних інструментів: петиції, голосування, електронний документообіг
🔗 Реальні практичні кейси, які мали успіх
Для кого подія?
🔗 Мешканців громад
🔗 Представників органів місцевого самоврядування
🔗 Членів громадських організацій
🔗 Активістів
Частиною заходу буде відкрита дискусія. Спікер — Єгор Стефанович, громадський діяч, експерт з електронного урядування, кандидат економічних наук та голова Громадської ради Мінцифри. Модеруватиме подію Павло Полулях, ком’юніті-менеджер програми Громада 4.0.
📅Save the date: 6 червня о 10:00.
Зареєструватися можна за посиланням — https://forms.gle/BPn1qCVe2hE9TciR6. Після реєстрації отримаєте лист-запрошення з подробицями та лінком на Zoom.
Слідкуйте за подією на сторінці у Facebook: https://www.facebook.com/events/212657097875148
Захід проходить у межах програми «Громада 4.0», яка реалізується міжнародною організацією «SocialBoost» за підтримки Міністерства цифрової трансформації України та Програми «U-LEAD з Європою».