Дата: 07.06.2023 06:06

Вісті з гуманітарних штабів: Підтримка внутрішньо переміщених осіб з Донецької області. Для підтримки внутрішньо переміщених осіб з Донецької області в 16 областях (27 містах) України працюють 65 гуманітарних штабів/центрів/хабів.

До роботи в штабах залучено працівників місцевих органів влади, які перемістилися в більш безпечні регіони країни.

В таких локаціях евакуйовані мешканці Донецької області можуть отримати широкий спектр послуг: консультації із соціальних та інших юридичних питань, психологічну та гуманітарну допомогу, соціальну та психологічну адаптацію для дітей та молоді, медичні послуги та консультації, сприяння у працевлаштуванні, покращення цифрової грамотності, співпраця з підприємцями та допомога релокованому бізнесу.

Організовується проведення освітніх, навчальних та мотиваційних заходів, заходів щодо адаптації внутрішньо переміщених громадян у приймаючих громадах (інтеграція ВПО), заходів з реалізації соціальних проєктів, проведення тренінгів для персоналу гуманітарних центрів тощо.

Переглянути контактну інформацію гуманітарних штабів для внутрішньо переміщених осіб з Донецької області можна за посиланням:

За інформацією департаменту соціального захисту населення облдержадміністрації