Як спілкуватися з тими, хто пережив окупацію?

Дата: 07.06.2023 06:56

Як спілкуватися з тими, хто пережив окупацію?
Триває акредитація журналістів на презентацію практичного порадника по комунікаціях із мешканцями деокупованих територій.
Презентація відбудеться 7 червня 2023 року о 17:00 в Національному інформаційному агентстві «Укрінформ» за адресою: м. Київ, вул. Богдана Хмельницького, 8/16.
▪️Учасники:
1. Ірина Верещук – Віцепрем’єр-міністр – Міністр з питань реінтеграції тимчасово окупованих територій України.
2. Андрій Черняк – ректор Національної академії СБУ.
▪️«Психологічні аспекти комунікації з населенням на деокупованих територіях України» – це практичний порадник про те, як спілкуватися з дорослими та дітьми, що зазнали травматичного досвіду внаслідок російської окупації.
▪️Порадник призначений для тих, хто в межах своєї професійної чи благодійної діяльності долучається до комунікації з мешканцями деокупованих територій: для військових, соціальних і медичних працівників, освітян, представників органів державної влади та місцевого самоврядування, журналістів, волонтерів. А також – для широкого кола читачів.
▪️Акредитація представників ЗМІ за посиланням - https://docs.google.com/.../1ykatMQVyxXy2ZuBYPev6WnT.../edit
Контактний телефон: (044) 355-14-86
❗️УВАГА. Акредитація на захід і пред’явлення документів, що посвідчують особу, обов’язкові. Акредитація триватиме до 14:00 7 червня 2023 року. Для підтвердження необхідно вказати ім’я, прізвище, назву видання.
Захід транслюватиметься на сайті та YouTube-каналі Укрінформу: - https://youtube.com/@mediacenterukraine-ukrinfo5672
#Мінреінтеграції