До уваги роботодавців, які працевлаштували переселенців!

Дата: 10.06.2023 07:21

З 9 червня удосконалено процедуру надання компенсації за працевлаштування ВПО (постанова Кабінету Міністрів України від 20 березня 2022 р. N 331) https://ips.ligazakon.net/document/view/kp230568?an=14&ed=2023_06_06

Запроваджено наступні зміни:

- право на компенсацію мають роботодавці, які подали податкову звітність за останній звітний період на дату подання заяви (раніше ця норма діяла за умови подання відповідної звітності за 2021 рік).

- компенсація відтепер також надається за працівників, які отримали довідку про взяття на облік внутрішньо переміщеної особи після працевлаштування.

Виникли питання чи потрібна детальна консультація? Звертайтеся до call-центру Донецького обласного центру зайнятості безкоштовно за телефоном 0 800 33 61 67.

За інформацією Донецької обласної служби зайнятості