Відкрилась онлайн-виставка «Небесний Фотограф: під Бахмутом»

Дата: 14.06.2023 07:39

«Небесний Фотограф: під Бахмутом»: на сайті Донецького обласного краєзнавчого музею відкрилась фотовиставка світлин Максима Бурди – військовослужбовця ЗСУ, який загинув 26 січня 2023 року під час оборони м. Бахмут.

До повномасштабної війни Максим Бурда працював весільним фотографом, був співзасновником молодіжного хабу «Ватра — правильний простір», учасником Молодіжної ради міста Ковеля, членом партії «Національний корпус», добровольцем ТрО Волинської області, а з першого дня повномасштабного вторгнення росії в Україну він – солдат Збройних Сил України. Максим прагнув потрапити на передову, аби бути максимально корисним, і у складі 3-ї Окремої штурмової бригади брав участь в обороні Бахмута на Донеччині. Героїчно загинув 26 січня 2023 року.

Під час військової служби Максим не полишав свого захоплення фотографією: захисник фіксував побут, робив портрети своїх побратимів, документував події війни.

На онлайн-виставці «Небесний Фотограф: під Бахмутом» представлено 67 світлин, зроблених Максимом Бурдою протягом січня 2023 року під час служби на Бахмутському напрямку.

Виставка фоторобіт, а також історія Максима Бурди за посиланням нижче.

За інформацією управління культури і туризму облдержадміністрації