15 тисяч українців уже вивчають хмарні технології з Amazon. Як до них долучитися?

Дата: 14.06.2023 07:43

Сьогодні ознайомлюємо вас з ITSkills4U — навчальною програмою для українців, які хочуть розвинути чи покращити ІТ-навички. Розроблена за підтримки Amazon Web Services (AWS), програма запрошує до навчання як тих, хто не має досвіду в ІТ, так і людей, які вже працюють у галузі.

Деталі програми:

🔗 Навчання безоплатне для українців

🔗 Після іспиту від AWS — персональне менторство

🔗 Можливість навчатися самостійно або з інструктором

🔗 Матеріали двома мовами: українською та англійською

🔗 Фокус — на хмарних технологіях

Після реєстрації на платформі вам запропонують коротке опитування: про ваш досвід в ІТ, знання англійської мови та час на навчання. Це потрібно для підбору навчальних планів для вас: можна доєднуватися до лекцій, практичних занять, програм підготовки до іспитів, профорієнтаційних вебінарів, ярмарків вакансій.

77 % учасників ITSkills4U підтвердили, що програма допомогла їм у розвитку кар’єри. Хочете до них долучитися? Реєструйтеся за посиланням — https://itskills4u.com.ua/

Програма ITSkills4U започаткована Amazon Web Services за підтримки Міністерства цифрової трансформації України та проєкту Дія.Освіта.