«ЦІНА СВОБОДИ. Артрезиденція з сучасного живопису»

Дата: 16.06.2023 07:34

«ЦІНА СВОБОДИ. Артрезиденція з сучасного живопису»

Запрошуємо українських живописців до участі у міжрегіональному проєкті «ЦІНА СВОБОДИ. Артрезиденція з сучасного живопису», організатором якого є Хмельницький обласний художній музей у партнерстві з Донецьким обласним художнім музеєм.

Проєкт реалізується за підтримки Українського культурного фонду та має на меті сприяти підтримці й відновленню мистецької діяльності митців і музейних інституцій, які під час війни були змушені обмежити, переформатувати або припинити свою діяльність.

Захід буде відбуватися впродовж 14 днів на території подільської садиби XVIII століття Малієвецького обласного історико-культурного музею. Для 12 мисткинь/митців з різних регіонів України (в тому числі ВПО), відібраним до участі через відкритий конкурс, будуть створені умови для творчості, комунікації та колаборації.

Очікуванні результати проєкту: поповнення фондів музеїв – організаторів, проведення виставок, видання каталогу.

Для отримання більш детальної інформації щодо участі у проєкті переходьте за посиланням https://www.facebook.com/groups/643771804280341/?ref=share

Управління культури і туризму облдержадміністрації