Дата: 21.06.2023 07:19

Мешканці Костянтинопільського округу отримали гуманітарну допомогу від американської організації Global Empowerment Mission. Фінансова підтримка фонду Howard G. Buffett дозволила забезпечити необхідну допомогу тим, хто її найбільше потребував.
GEM - це гуманітарна організація, яка працює для надання допомоги там, де це найбільше потрібно. Їхній комітет зацікавлений у розвитку спільнот та наданні підтримки вразливим групам населення в усьому світі. Фонд Howard G. Buffett також відомий своєю підтримкою гуманітарних проектів та ініціатив, спрямованих на поліпшення життя людей.
Надання гуманітарної допомоги з боку GEM за фінансової підтримки фонду Howard G. Buffett є важливим кроком у покращенні умов життя та допомозі мешканцям Громади.
Це свідчить про важливість партнерства між гуманітарними організаціями та фондами для забезпечення необхідної допомоги та підтримки тим, хто її потребує.