Вітання з Днем державної служби від начальника Великоновосілківської селищної військової адміністрації Сергія ЯЩЕНКО
Вітання з Днем державної служби від начальника Великоновосілківської селищної військової адміністрації Сергія ЯЩЕНКО
Шановні державні службовці!
Вітаю Вас із професійним святом – Днем державної служби!
Державна служба – це особлива відповідальність. Адже від професіоналізму і чесності кожного з держслужбовців, вашого ставлення до людей, вміння швидко і якісно приймати управлінські рішення, залежить рівень довіри до влади в цілому. Люди, які обирають державну службу, заслуговують на глибоку повагу, адже на їхніх плечах нелегка ноша відповідальності за добробут та майбутнє нашої країни.
Державний службовець – це звучить гордо! Тож прийміть з нагоди свята найщиріші вітання. Нехай ваша щоденна робота викликає повагу та довіру громадян, колег, ваші рідні та близькі люди пишаються тим, що ви працюєте на користь держави!
З повагою
Начальник Великоновосілківської
селищної військової адміністрації Сергій ЯЩЕНКО