Ваші зусилля допомагають створити безпечну та стабільну середу для всіх мешканців.

Дата: 27.06.2023 07:21

Чотири дні плідної і небезпечної праці чотирьох бригад ДЕТЕК та двох бригад не байдужих місцевих мешканців, дозволили повністю відновити пошкоджені під час ворожих обстрілів електромережі та водопостачання в селі Шахтарське та селищі Ясна Поляна.
Це великий внесок у забезпечення електропостачання та водопостачання для мешканців Шахтарського старостинського округу, особливо після ворожих дій, які суттєво вплинули на їхній комфорт та безпеку. Робота бригад ДЕТЕК та місцевих мешканців вимагала великої витримки, волі та навичок, оскільки вона проводилася в небезпечних умовах.
Їхні зусилля заслуговують на повну вдячність та визнання. Відновлення електромережі та водопостачання сприяє поверненню нормального життя та відновленню розвитку ураженої території. Це також свідчить про згуртованість, коли місцеві мешканці об'єднуються з професіоналами для вирішення важливих проблем.
Велике спасибі всім, хто взяв участь у цьому важливому завданні команді ДТЕК, місцевим мешканцям та КУЗЮ Валентину Миколайовичу за надану техніку і обладнання для відновлення водозабезпечення та електропостачання в населених пунктах Громади.